BGP

hua

MTP Multimode 50/125 OM3/OM4 Optic Patch Cord

Whakaahuatanga Poto:

Raw Materials: Corning or YOFC muka, Us kevlar

Aratau muka: Multimode 50/125 OM3/OM4

Roa: Roa Whakaritea

Diamita taura: 3mm

Tae Taura: Karaka, Whakaritea ranei

Whakamahia te Ora: 20 Tau

MOQ: 1 PCS

Wā Arataki: 3 ra

Whenua Taketake: Haina


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko nga taura kua mutu a MTP e whakamahia nuitia ana i roto i nga taiao taura teitei penei i nga pokapū raraunga. Ko te tikanga tuku iho, he maataki ki te taura muka maha me whakakorehia ia muka e tetahi tohunga hangarau. Ko te taura MTP e mau ana i nga muka maha, ka mutu i mua. Ko nga hononga MTP kua whakakorehia e te wheketere he 8fiber, 12 muka, he 24 muka ranei.

He ingoa tohu a MTP mo te hanga e US Conec. Ka rite ki nga tohu MPO. E tu ana a MTP mo te hono "Multi-Fiber Termination Push-on". Ko nga hononga MTP he mea hanga mo nga tohu miihini me te mata. Ko etahi o enei ahuatanga ka hipokina e nga patent. Ki te kanohi tahanga, he iti noa te rereketanga o nga hononga e rua. I roto i te taura he hototahi ki a raua ano.

Ko te tūhono MTP he tane, he wahine ranei. Ka taea e koe te korero i te hononga tane ma nga titi tirohanga e rua e puta mai ana i te pito o te ferrule. Ka whai kohao nga hononga wahine MTP ki te ferrule hei whakaae i nga titi tirohanga mai i te hononga tane.

MTP Multimode 8 Fibers OM3 / OM4 50 / 125μm Fiber Optic Patch Cord, he utu-utu whai hua ki te whakamutu mara e pau ana te wa, kua hoahoatia mo te whakapiri muka teitei i roto i nga pokapū raraunga e hiahia ana ki te penapena waahi me te whakaiti i nga raruraru whakahaere taura. Ma nga hononga MTP me te muka Corning, te muka YOFC ranei, kua arotauhia mo nga tono pokapū raraunga 10/40/100G teitei.

Whakatakotoranga Hua

Kaihono MTP ki MTP/LC/SC/FC/ST Tatau muka 8, 12, 24
Aratau muka OM3/OM4 50/125μm Te roangaru 850/1300nm
Te Taone o te Taone 3.0mm Momo Polish UPC PC ranei
Ira / Momo Pin Wahine, Tane ranei Momo Polarity Momo A, Momo B, Momo C
Ngaronga Whakauru ≤0.35dB Whakahoki Ngaronga ≥30dB
Koti taura LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Tae taura Karaka, Kowhai, Aqua, Purple, Violet, Whakaritea ranei
Tatau muka 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber Whakaritea ranei

Nga waahanga hua

● Ka whakamahia hei hono i nga taputapu e whakamahi ana i nga hononga momo MTP me te taura OM3/OM4 50/125μm Multimode

● Momo A, Momo B me Momo C Polarity Kōwhiringa e wātea ana

● Ia taura 100% i whakamatauria mo te iti o te mate whakaurunga me te hokinga mai

● Ko nga roa kua whakaritea me nga tae taura e waatea ana

● OFNR (PVC), Plenum(OFNP) me te Paoa-iti, Zero Halogen(LSZH)

Ko nga whiringa kua whakatauhia

● Kua Whakaitihia te Ngaronga Whakauru ki te 50%

● Te mauroa teitei

● Pūmautanga Te Manawa Nui

● Whakawhitiwhiti pai

● Ko te hoahoa kiato teitei ka whakaheke i nga utu whakaurunga

● I hangaia mo nga punaha 40Gig QSFP

MTP PEKE

Ka whakamahia nga taura pekepeke ki te hanga i te hononga whakamutunga mai i nga panui papaki ki nga kaiwhakawhitiwhiti, ka whakamahia ranei i roto i te hononga whakawhiti matua hei huarahi hono e rua nga hononga tuara motuhake. Kei te waatea nga taura pekepeke me nga hononga LC, nga hononga MTP ranei i runga i te mea he rangatū, he whakarara ranei te hanganga. Ko te tikanga, ko nga taura pekepeke he huinga roa poto na te mea ka hono noa nga taputapu e rua i roto i te whatanga kotahi, engari i etahi wa ka roa ake nga taura pekepeke, penei i te "waenganui o te rarangi", "te mutunga o te rarangi" hoahoanga tohatoha.

Ka hangaia e RAISEFIBER nga taura pekepeke kua pai ake mo te taiao "in-rack". He iti ake, he ngawari ake hoki nga taura pekepeke atu i nga huihuinga tikanga me te honohono i hangaia kia pai ai te kiato pikaunga teitei me te ngawari, te uru tere. Kei roto katoa o a maatau taura pekepeke he muka whakapiko hei whakapai ake i nga mahi i raro i nga tikanga piko, a ko o tatou hononga he tohu tae me te tautuhi i runga i te momo turanga me te momo muka.

MTP JUMPERS

• Ko nga putu tuhono tohu tae ma te tatau-muka

• Ultra kiato diameter taura

• Whakapikoa te muka papai me te hanga ngawari

• Kei te waatea hei momo Base-8, -12, Base-24 ranei

• Te hanga pakari

Momo Tuhono MTP

MTP Connector Type

Kōwhiringa Tae Tuhono MTP®

USCONEC MTP® Tae
SM STANDARD KAKAKAKA
SM ELITE MAHI
OM1/OM2 BEIGE
OM3 AQUA
OM4 ERICA WAIRANGI RĀNEI AQUA
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP ki MTP Multimode 12 Fibers OM3/OM4 Fiber Optic Patch Cord

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP ki MTP Multimode 24 Fibers OM3/OM4 Fiber Optic Patch Cord

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP ki MTP 12 Fibers Multimode OM3 Fiber Optic Patch Cord me nga Ripa Pana/Kume

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP ki te 6x LC Matarua 12 Fibers Multimode OM3/OM4 Breakout Fiber Optic Patch Cord

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP ki MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 Fiber Optic Patch Cord

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP ki MTP 12 Fibers Multimode OM4 Fiber Optic Patch Cord me nga Ripa Pana/Kume

solution

Momo Polarity

POLARITY A

I roto i tenei polarity, ka mutu te muka 1 (puru) i roto i te kohao 1 i roto i ia tūhono me te aha. He maha nga wa e kiia ana tenei polarity ko te TOTONU.

POLARITY A

POLARITY B

I tenei polarity, ka hurihia nga muka. Ko te muka tau 1 (puru) ka mutu i roto i te 1 me te 12, ka mutu te muka 2 i te 2 me te 11. Ko tenei polarity ka kiia ko CROSSOVER me te nuinga o te waa e whakamahia ana i roto i nga tono 40G. Ka whakamahia tenei ki te momo momo momo B kua whakahuahia i te waahanga e whai ake nei.

POLARITY B

POLARITY C

I roto i tenei polarity, ka wehea nga muka kia 6 takirua ka huri. Ko te tikanga kia whakamahia me nga punaha waea hanga-mua ka hono atu ki nga pakaru (tauera, tauira ranei) nga hongere muka 2.

POLARITY C

MTP Whāurutau Mating

MOMO A

MTP Momo A Adapters Whakahoahoa nga hononga ki te ki o tetahi hononga ki tetahi huarahi me te ki o tetahi ki te huarahi rereke e kiia ana ko KEYUP TO KEYDOWN. Ko te tikanga o tenei tiaroaro matua ko te titi 1 o tetahi hononga kei te hono ki te titi 1 o tetahi atu tuhono, he hono tika mo ia muka – hei tauira, he puru ki te kahurangi, karaka ki te karaka, puta noa ki te wai ki te wai. Ko te tikanga ka mau tonu nga waehere tae muka ma te hononga.

TYPE A

MOMO B

MTP Momo B Mating Adapters ka whakahāngai i te kī tūhonohono e rua ki te kī, KEYUP KI KEYUP rānei ka huri i ngā waehere tae o ngā muka, he rite ki te mea ka tupu i roto i te taura Momo B. Ko te whakawhiti i nga muka he mea tika mo te whakatika i nga muka mo te whakawhiti 40G.

TYPE B

Tatau muka Ritenga

Custom Fiber Count

Pikitia Tuturu wheketere

Factory Real Pictures

FAQ

1. He aha i whiriwhiri ai i te RAISEFIBER?

(1) Kaihanga ngaio: MOQ iti, kei te wātea nga tauira kore utu.

(2) Te kounga o te kounga: Te kounga teitei.

(3) Nga otinga a nga kaihoko: Tere.

(4) Utu Win-Win: Whakaorangia nga utu nui, ka nui ake nga painga mo nga kaihoko.

2. E whakaae ana koe ki te OEM, ODM?

Ae, ka whakaae matou ki a raatau.

3. Ka taea e koe te tuhi i to maatau MOGO?

Kaati, Ka taea to moko te ta ki nga pouaka, hua ranei.

4. Ka taea e au he tauira tauira mo tenei hua?

Ae, ka mihi matou ki te ota tauira hei whakamatautau me te tirotiro i te kounga. Ka whakaaetia nga tauira whakauru.

5. Me pehea te wa arahi?

Me tauira 1-2 ra, me 3-5 ra te wa whakaputa papatipu.

6. Me pehea e tukuna ai e koe nga taonga me te roa o te wa ka tae mai?

Ka tukuna e matou ma te DHL, UPS, FedEx, TNT ranei. Ko te tikanga ka 3-5 nga ra ka tae mai. Ko nga waka rererangi me nga kaipuke moana ka taea ano hoki.

7. Kei te tuku taurangi mo nga hua?

Ae, ka tukuna e matou he raihana 10 tau ki a maatau hua okawa.

8. He aha te wa tuku?

1) Tauira: 1-2 ra.

2) Nga Taonga: 3-5 nga ra i te nuinga o te waa.

Whakapaipai me te Tukunga

shipping

  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tukuna mai ki a matou