BGP

hua

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Aratau Takitahi Matarua 9/125 OS1/OS2 Tauira Papaki Optic

Whakaahuatanga Poto:

Raw Materials: Corning or YOFC muka, Us kevlar

Roa: Roa Whakaritea

Diamita taura: 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm

Tae Taura: Kowhai, Whakaritea ranei

Whakamahia te Ora: 20 Tau

MOQ: 1 PCS

Wā Arataki: 3 ra

Whenua Taketake: Haina


Taipitopito Hua

Tohu Hua

Whakaahuatanga Hua

Ko nga Tauira Papaki Momo-kotahi e whakaatu ana i te uho me te diameter iti rawa e taea ai e te kotahi te aratau marama te puta. Ko te hua o tenei ka tino heke te maha o nga whakaata i puta mai i te marama e haere ana ki raro i te matua. Ma tenei ka whakaheke i te whakaheke me te tuku i te tohu ki te haere tere atu. Mena ka awhina, whakaarohia mo te wai e rere ana i roto i te paipa ngongo ngongo tino kikokore, ka kaha ake te kopaki, ka tere haere, ka haere ma te iti o te ngongo i te ngongo nui.

Aratau Takitahi OS1/OS2 9/125μm taura papaki muka whatu me te maha o nga whiringa he rereke te roa, he mea koti, he whakakoi, he diameter taura. He mea hanga ki te muka whatu Aratau Takitahi-kounga teitei me nga hononga uku, a ka tino whakamatauria mo te whakauru me te whakahoki mai i te ngaronga kia pai ake ai te mahi mo nga hanganga taura muka. Ka taea hoki e ia te penapena waahi ake mo to taura kiato teitei i roto i nga pokapu raraunga, whatunga hinonga, rūma waea waea, paamu tuumau, whatunga rokiroki kapua, me nga waahi katoa e hiahiatia ana nga taura papaki muka.

Ko tenei 9 / 125μm OS1 / OS2 kotahi te aratau muka taura he pai mo te hono i nga hononga Ethernet 1G / 10G / 40G / 100G / 400G. Ka taea e ia te kawe raraunga mo te 10km ki te 1310nm, ki te 40km ranei ki te 1550nm.

Whakatakotoranga Hua

Aratau muka OS1/OS2 9/125μm Te roangaru 1310/1550nm
Ngaronga Whakauru ≤0.3dB Whakahoki Ngaronga UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Tirohia Piko (Uka Muka) 10mm Min. Piko Rorohiko (Fiber Cable) 10D/5D (Hinihiko/Paeko)
Te whakaheke i te 1310 nm 0.36 dB/km Te whakaheke i te 1550 nm 0.22 dB/km
Tatau muka Matarua Diamita taura 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Koti taura LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polarity A(Tx) ki B(Rx)
Te Waahi Mahi -20~70°C Paemahana Rokiroki -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Aratau Takitahi Matarua

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Aratau Takitahi Matarua

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Aratau Takitahi Matarua

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Aratau Takitahi Matarua

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Aratau Takitahi Matarua

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Aratau Takitahi Matarua

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Aratau Takitahi Matarua

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Takitahi Aratau Matarua

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Aratau Takitahi Matarua

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Aratau Takitahi Matarua

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Whakaritea LC/SC/ST/FC APC Matarua Aratau Kotahi OS1/OS2 9/125 Fiber Optic Patch Cord

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Whakaritea LC/SC/ST/FC UPC Matarua Aratau Kotahi OS1/OS2 9/125 Fiber Optic Patch Cord

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Momo Tuhono Whakaritea: LC / SC / FC / ST / E2000

Customized Connector Type

Ahumahi Paerewa Fiber Optic Cable

Ko te taura whatu he paerewa ahumahi te whakatauranga muramura PVC koti me te hononga muka matarua e tutuki ana ki te EIA/TIA 604-2 mo nga whatunga taura tere.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Whakarei Koeke-B LC Raraunga Raraunga Urare Patch Premium

Ngaronga whakauru ultra | Konga muka | Kua whakaitihia te tairongo piko | IEC, EIA/TIA ture

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Mahinga IL Mating Matapōkere Premium
Whakawhitiwhitihia nga taura B ki a raua ano, he pai ake te IL i etahi atu hononga tohu me te tata ki te IL i whakamatauria me te peke matua.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Konga Piko Fiber Insensitive
I hoahoatia kia tu i nga piko kiki me nga huarahi whakawero i te taura me te iti ake o te mate tohu i nga taura muka tuku iho.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Maamaa me te Whakapono - Te Waea Optical Bendable

Ko te piko o te taura whatu tairongo he paerewa ahumahi te whakatauranga muramura PVC koti me te hononga muka matarua e tutuki ana ki te EIA/TIA 604-2 mo nga whatunga taura tere.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Whakapiko i te Fiber Tirohanga

Ko te taura BIF ka taea te tarai me te piko ki nga kokonga me te kore e pau te mahi.

10mm Minimum Bend Radius

10mm Te Rorohiko Piko Iti

Ko te mahi piko ka whakapai ake i te whakamahinga o te awaawa, ka taea ai nga waahi iti ake.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirconia Ceramic Ferrule

Ko te IL me te RL tino pai ka whakarite kia mau te tuku tohu, hei tiaki i to haumaru whatunga.

LC tūhonohono

LC connectors

He pai enei hononga mo te whakamahi i roto i nga tono kiato teitei na te iti o te rahi me te whakaatu i te hoahoa kume-tohu. E waatea ana i roto i nga putanga ngawari me te taarua me te ferrule zirconia 1.25mm. I tua atu, ka whakamahia e nga hononga hono LC tetahi tikanga raka motuhake kia pai ai te pumau i roto i te whatanga moum.

Tūhono SC: 

SC connectors

Ko nga Kaihono SC he hononga momotu kore-whatu me te 2.5mm pre-radius-ed zirconia ferrule. He pai rawa atu mo te whakapiri tere o nga taura ki roto i te whatanga, i nga whakairinga pakitara ranei na runga i o raatau tohu pana. E waatea ana i roto i te simplex me te taarua me te topenga pupuri taarua ka taea te whakamahi kia taea ai nga hononga taarua.

Tūhono FC: 

FC connectors

Kei roto i a raatau he hononga miro roa, he pai rawa atu mo te whakamahi i roto i nga tono waea waea me te whakamahi i te momotu kore-whatu.

Tūhono ST: 

ST connectors

Ko nga hononga ST me nga hononga Tiaki Torotika ka whakamahi i tetahi hononga bayonet ahua-ahurei me te ferrule 2.5mm. Ko nga ST he tino hononga muka whatu mo te whakaurunga mara na te pono me te mauroa. E wātea ana i roto i te simplex me te rua

Whakamātautau Mahi

Performance Test

Whakaputa Pikitia

Production Pictures

Pikitia wheketere

Factory Real Pictures

  • Tōmua:
  • Panuku:

  • Tuhia to korero ki konei ka tukuna mai ki a matou